Умови купівлі квартири від забудовника

Главная » Умови купівлі квартири від забудовника

Квартири від забудовника у Вишневому

Придбати квартиру можна

 1. За договором купівліпродажу майнових прав, між Забудовником і Покупцем. Вартість кв. м. при купівліквартири в Вишневому: від 15000 грн; квартири в Білій Церкві від 12000грн; Ціна залежить від площі квартири і відсотка першого внеску (50% або 100%). Мінімальний перший внесок 50%, на решту суми (50%), Забудовник надає безвідсоткову розстрочку до здачі будинку в експлуатацію.Подаруйте собі власний куточок з квартирою в розстрочку від забудовника у Вишневому від компанії «Еркер»!
 2. За державною програмою «Доступне житло 30% на 70%». Повна вартість квадратного метра при купівлі квартири в Вишневому і Білої Церкви, згідно протоколу Мінрегіонбуд. Участь у програмі можуть взяти громадяни, які стоять в черзі на поліпшення житлових умов у відділах квартобліку в населених Київської області і р. Києва. Вік учасника і період перебування на черзі, значення не має. Більш детальну інформацію для того, щоб купити квартиру у Вишневому від забудовника, можна отримати у Забудовника у відділі продажів або в іпотечному центрі за адресою: м. Київ, вул. М. Кривоноса 2А, або на сайті: www.molod-kredit.gov.ua.
 3. За державною програмою «Молодіжне кредитування під 16,5%». Участь у програмі квартира в розстрочку, Вишневе і його жителі вже стали щасливими власниками нового житла, можуть прийняти громадяни у віці до 35 років, які стоять в черзі на поліпшення житлових умов у відділах квартобліку в населених Київської області і р. Києва. Більш детальну інформацію можна отримати у Забудовника у відділі продажів або в іпотечному центрі за адресою: м. Київ, вул. М. Кривоноса , або на сайті: www.molod-kredit.gov.ua.

Консультацію Ви можете отримати у менеджера по телефону або безпосередньо у відділі продажу.

Якщо Ви зважилися на комфортне і якісне життя, залишився останній крок – придбати квартиру без посередників в Вишневому.

Порядок оформлення права власності на квартири на первинному ринку (від Забудовника).

У зв’язку зі зміною порядку оформлення права власності на нерухоме майно в 2013 році, інформуємо Вас:

1. Технічна інвентаризація: виготовляється техпаспорт на квартиру в БТІ. У ньому Ви можете подивитися план, фактичну площу окремих приміщень, і в цілому квартири. Після звірки площі квартири зазначеної у Вашому договорі і техпаспорті і виявленні розбіжності площі – необхідно провести взаєморозрахунок з Забудовником.

Після виконання взаєморозрахунку та оплати вартості виготовлення техпаспрта на квартртиру, Ви підписуєте акт приймання — передачі квартири.

2. Реєстрація права власності з видачею Свідоцтва про право власності на нерухоме майно» виконується новоствореною реєстраційною службою Міністерства юстиції України.

Для одержання Свідоцтва необхідно подати:

 • заяву встановленого зразка;
 • квитанція про оплату держмита;
 • квитанція про оплату за реєстрацію витягу;
 • паспорт, иденфикационный номер (оригінал та копія);
 • техпаспорт на квартиру (оригінал і копія);
 • договір предметом якої виступає об’єкт інвестування, право власності на який оформляється (оригінал і копія);
 • акт приймання-передачі (оригінал і копія);
 • копія декларації про здачі об’єкта в експлуатацію;
 • копія довідки про присвоєння поштової адреси будинку.

Реєстрація прав власності на об’єкт виконується органами держ реєстрації у строк не більше 14 робочих днів з моменту реєстрації заяви, з додатком документів, зазначених вище.
Заяви приймають в порядку черги, реєструють в базі даних з присвоєнням реєстраційного номера, дати подання заяви та видають картку прийому заяви.

Адреси служби реєстрації:

Для реєстрації придбаної квартири в Вишневому в ЖК «Городок»

Відділ держ реєстрацію майнових прав на нерухоме майно Реєстраційна служба Києво-Святошинського району управління юстиції міністерства юстиції України знаходиться за адресою: с. Петропавлівська Борщагівка вул. Я. Мудрого 1а (приміщення сільради, вхід справа, 2 поверх).

Розпорядок роботи:

пн – з 9 до 18 год.

вт – с 9 до 20 год.

ср – з 9 до 18 год

чт – робота з документами без відвідувачів

пт – з 9 до 16 год.

Прийом документів – з 9 до 13 годин;

Видача документів — з 14 до 18 год.

Доїхати можна від супермаркету “BIILA” (навпроти шпалерного ринку), зліва від супермаркету зупинка на Петропавлівську Борщагівку, маршрутка №744 та №743д – до зупинки вул. Садова.

Для реєстрації квартири, придбаної в р. Біла Церква.

Відділ держреєстрації майнових прав на нерухоме майно Реєстраційна служба Білоцерківського району управління юстиції міністерства юстиції України знаходиться за адресою: м. Біла Церква, бул.50 років Перемоги, 94 готель «Рось», (вхід з двору), 3-тій поверх.

Розпорядок роботи:

пн – з 9 до 18 год.

вт – с 9 до 18 год.

ср – з 9 до 18 год

чт – с 9 до 18 год.

пт – з 9 до 16 год.

Прийом документів – з 9 до 13 годин;

Видача документів — з 14 до 18 год.

Інформацію та зразки документів можна отримати на сайті: www.drsu.gov.ua.

 Як придбати квартиру в кредит? Ми Вам допоможемо!

“Еркер” співпрацює з  іпотечним центром в м.Києві та Київській області  ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному  житловому будівництву”.

Сьогодні ми можемо запропонвати купівлю квартири в кредит від іпотечного центру, як в збудованих будинках, так і в тих що зводяться.

Вартість квадратного метра житла по об`єктам, що акредитовані для участі в цій програмі  станом на 06.05. 2015 року становить:

№№ Найменування об”єкту Вартість кв.м (грн) примітки
1 Багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. Машинобудівників, м. Вишневе, Києво-Святошинського району (перша черга). Поштова адреса: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська Борщагівка, вул.Боголюбова 23. Будинок введений в експлуатацію, Декларація №КС — 14312199090 від 24.10.2012року 17400
2 Багатоквартирний житловий будинок по вул. Машинобудівників, м. Вишневе, Києво-Святошинського району (друга черга). Поштова адреса: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська Борщагівка, вул.Боголюбова 23. Будинок введений в експлуатацію, Декларація №КС — 143141970603 від 16.07.2014року. 17400
3 Багатоквартирний житловий будинок по вул. Машинобудівників, м. Вишневе, Києво-Святошинського району (третя черга). Орієнтовне закінчення будівництва 4-тий квартал 2015 року.  Поштова адреса: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська Борщагівка, вул.Боголюбова 25. 17400
4 Багатоквартирний житловий будинок по вул. Леваневського 70, м. Біла Церква. Будинок введений в експлуатацію. Декларація № 1У- 143141750027 выд 24.06.2014р 13100
5 12 квартирна секція що входить в 3-тю чергу забудови 43 квартирного житлового будиноку по провулку Лютневий 3 в смт.Володарка Київської області (Ш-ій пусковий коплекс) Ш-я черга  введена в експлуатаці. Декларація №143141750020 від 24.06.2014р 9000

Більш детальну інформацію про наявність квартир можна дізнатись в відділі продаж Забудовника або за телефоном: 067-448-17-79.

Умови кредитування іпотечним центром

Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі  17,1 % річних.

Перший внесок становить 10 % від вартості квартири.

Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування  коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.

Довготерміновий пільговий кредит   на будівництво житла надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько)віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит надається молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном до 30 р, але не більше ніж досягнення позичальником (ці) пенсійного віку.

Для реєстрації необхідно написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника  та надати такі документи:

 • Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім’ї (оригінал),
 • Довідка про склад сім’ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),
 • Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім`ї  (1,2 ст. прописка),
 • Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,
 • Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),
 • Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,
 • Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців(із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),
 • Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,
 • Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,
 • Згода подружжя(ін членів сім`ї) на передачу в заставу майнових прав на житло(нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири.
 • Довідка про платоспроможність сім’ї, (довідка про доходи).

 Для СПД :

 –     Фінансова звітність, затверджену податковою інспекцією;

 –     Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця

Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 20 кв. метрів на сім’ю  (далі – нормативна площа), вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Розрахункова вартість 1 кв. метра житла  визначається згідно експертної оцінки. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

Телефон консультаційного відділу:  249-36-93.