Будівництво та продаж квартир

Главная » Будівництво та продаж квартир

2Будівництво квартир у Вишневому – це творчість. Є небагато таких інших справ, у яких задіяно стільки ж галузей економіки, підприємств стільки, стільки людей. Адже для того, щоб кожна продаж квартири в Вишневому здійснилася, потрібен метал, цемент, цегла, скло. Потрібні фінанси, архітектори, інженери, будівельники, маркетологи. Коли будуються дороги і будинки, з економікою і з країною все в порядку. Коли заморожуються недобудовані об’єкти, надії на майбутнє знаходяться під питанням.

Будівництво квартир у Вишневому – наша важлива і відповідальна місія. Ми забезпечуємо людини гідним житлом (продаж квартир у Вишневому). Також ми забезпечуємо багатьох людей роботою.

За 19 років роботи в будівельній сфері, підприємство придбало знання і професійний досвід в реалізації проектів. Щоб Ви могли купити квартиру у Вишневому (квартира у Вишневому), фахівці будівельної компанії «Еркер» виконують генеральний підряд в будівництві, технічний нагляд за будівництвом, будівельно-монтажні роботи, монтаж конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем, монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання.

Для завершення кожної квартири в Вишневому, «Еркер» використовує всю свою виробничу потужність, а саме:

  • базу будівельної техніки, автотранспорту та механізмів;
  • цех по виготовленню товарного розчину, бетону та бетонних виробів;
  • столярний цех;
  • завод з виготовлення металопластикових і алюмінієвих виробів.

Ліцензія на виконання будівельних робіт серія АВ № 591201 від 10.08.2011 року надає право на виконання робіт на квартири в Вишневому.