Про компанію

Главная » Про компанію

nach[1]«Еркер» – це багатогалузева будівельна компанія. Основним видом діяльності підприємства є будівництво багатоповерхових цегляних будівель, серед них і квартир у Вишневому, а також їх подальше обслуговування після введення в експлуатацію. «Еркер» працює на будівельному ринку з 1992 року. Засновником і генеральним директором є заслужений будівельник України Найвельт Едуард Михайлович. Співпраця з провідними проектними інститутами «Діпромісто» Київ р. – директор Шпилевський В. І., КП інститут «Билоцеркивцивильпроект» р. Біла Церква – директор Модін Ст. М, Приватне науково-технічне підприємства «Ефект» р. Біла Церква – директор Липовий А. У., ТОВ «Управління проектно-виробничих робіт» р. Біла Церква – директор Іваницький І. А. дають можливість поєднувати нові технології з високою кваліфікацією фахівців підприємства «Еркер».

Ми побудували і здали в експлуатацію житлові будинки в місті Біла Церква на вул. Героїв Чорнобиля, 8/8, вул. Линника 15, вул. Стеденческой 6, пер. Академічний 3, вул. Гайок 214, вул. Гайок 215, вул. Леваневського 28 А, вул. А. Кримського 10, вул. Гоголя 3, вул. Леваневського 58. Відбудовували після аварії житлових будинок на вул. Титрязева 2 та пер. Жовтневий 23. У Київській області звели цегляні будинки в с. Новосілки, на вул. Садовій 9-ти поверховий цегляний будинок, в смт Володарка по пер. Лютневый 3.

Щорічно ми будуємо від 10 до 12 тис. кв. м житла. За останні роки підприємство брало участь у будівництві житла для військовослужбовців та постраждалих від аварії на ЧЕС. Більше 700 сімей отримали квартири з усіма зручностями в нових цегляних будинках.

З вересня 2010 року будівельна компанія «Еркер» є учасником державної програми «Доступне житло».

Квартири в Вишневому – наш новий проект. Для нього ми використовуємо з роками набутий досвід і співробітництво з провідними виробниками будівельних матеріалів і конструкцій (завод залізобетонних виробів ім. С. Ковальської, завод «Цегла Трипілля», ТОВ «Білоцерківські будматеріали»).

Для будівництва кожної квартири в Вишневому ми відбираємо субпідрядні організації, що давно працюють на сучасному ринку, мають ліцензію і сертифікати на виконання субпідрядних робіт. (ТДВ БСУ – 548 «Сантехникмонтаж», ЗАТ «Електромонтаж»).

Щоб купити квартиру у Вишневому (квартира Вишневе) не потрібно декілька років шукати підходящу, досить просто зв’язатися з нами.

Будівництво кожної квартири в смт. Вишневе для нас дуже важливо. Ми піклуємося про кожній нашому виконаний проект, тому квартири в Вишневому стають домівкою для багатьох сімей. Також ми надаємо: квартира у Вишневому під замовлення, продаж квартир в Вишневому.

У 2013 році будівельна компанія «Еркер» продовжує будівництво та продаж квартир у Вишневому в ЖК «Містечко». Купити квартиру у Вишневому зможуть більше сімей так як Компанія продовжує брати участь у державних програмах діючих в 2013 році. Так, рішенням міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на завершення (будівництво)по яких можуть спрямовуватися кошти від 6.03.2013 року, в додаток №1 до протоколу від 6.03.2013 року, включені об’єкти:
– житловий квартал у Вишневому по вул. Машинобудівників 2 і 3 чергу;
– група житлових будинків р. Б. Церква по вул. Леваневського.

До Вашої уваги представлено документи.